Vanzator/Macelar

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PicOil Info Consult caută pentru clientul său, Compania Cosm-Fan Carmangerie Sânnicoară, persoane pentru pozițiile de măcelar și vânzător în rețeaua de magazine din Cluj Napoca.

Principalele responsabilități:
- ambalarea și etichetarea produselor comercializate;
- felierea și tranșarea corectă a produselor;
- aranjarea produselor în vitrinele de prezentare;
- oferirea detaliilor referitoare la produsele comercializate către clienți;
- vânzarea directă către clienții magazinului;
- menținerea stocului în funcție de vânzări;
- comunicarea cât mai eficientă cu clienții.

CERINTE

Candidatul ideal:
- este orientat spre client și spre satisfacerea cerințelor acestuia;
- știe să își organizeze eficient activitatea;
- este caracterizat ca și riguros și punctual;
- muncește și comunică bine în echipă;
- oferă ajutor colegilor atunci când este nevoie;
- este deschis spre a învăța lucruri noi.

Constituie avantaj:
- experiență în prepararea și vânzarea produselor din carne;
- inventiv și abilități bune în prepararea de diverse mâncăruri

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.