Vanzator la Salad Box- Cluj-Napoca

Bio Box

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salad Box angajează Vânzător /Preparator

Îţi place stilul de viaţă sănătos?
Alege şi tu acest job dacă:
• Eşti conştiincios
• Eşti responsabil
• Eşti deschis să înveţi şi să te dezvolţi
• Eşti o persoană pozitivă
• Ai abilităţi de relaţionare cu clienţii
• Ai abilităţi de lucru în echipă
• Doreşti să câştigi experienţă de muncă

*experienţa în alimentaţie/servire este un avantaj

CERINTE

Acest job presupune:
• Procesarea de materie primă (ingrediente proaspete)
• Prepararea produselor: salate, supe, dressinguri, deserturi, limonadă, fresh-uri etc.
• Comunicarea cu clientul şi servirea lui
• Folosirea sistemelor de vânzare a produselor (case de marcat)
• Comunicarea cu superiorii (șef de tură, manager)
• Lucrul în echipă
• Promovarea unui stil de viaţă şi alimentaţie sănătos

BENEFICII OFERITE

Salad Box îţi oferă:
• Program flexibil (full time sau part time)
• Pachet salarial
• Bonusuri
• Tichete de masă
• Training
• Mediu de lucru sănătos
• Oportunităţi de avansare
• Siguranţă
• 9 Beneficii la angajare

Flexibilitate- oferim un program flexibil angajaților în sistem Part Time sau Full Time.
Pachet salarial- fiecare salariat primeşte o oferta personalizată care include bonusuri şi tichete de masă.
Siguranţă- siguranţa unui loc de muncă și a unui salariu plătit mereu la timp.
Training: formare pentru job și curs de igienă specializat.
Oportunităţi de avansare- oferim programe și oportunități de dezvoltare precum și șanse de a avansa în companie

SALADBOX este o companie multinationala cu puncte de lucru in tara si strainatate, care ofera cea mai diversa gama de salate predefinite sau personalizate alaturi de alte produse sanatoase.
Misiunea Salad Box este de a promova un stil de viata sanatos, oferind oamenilor ingrediente proaspete care sa asigure diversitatea unei mese.
SALADBOX ofera alternativa de healthy food-restaurant, reusind sa inlocuiasca preparatele congelate cu legume si fructe proaspete, oferind produse de cea mai inalta calitate si savoare.
Salad Box promoveaza alegerile sanatoase in ce priveste stilul de viata si de munca.
De aceea la Salad Box iti oferim nu doar un job ci si un mediu sanatos de dezvoltare.
Daca doresti sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice care invata si se dezvolta continuu aplica acum la acest anunt sau trimite-ne CV-ul tau pe adresa andreea.munteanu@saladbox.ro