Vanzatoare pentru noul magazin Benvenuti ce se va deschide in POLUS CENTER din Cluj-Napoca la inceputul lunii octombrie.

Benvenuti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa promoveze produsele in functie de nevoile si interesele clientului;
- sa cultive si sa mentina relatii pozitive cu clientii si colegii.

CERINTE

- studii medii;
- bune abilitati de comunicare si prezentare;
- initiativa, dinamism, spirit de echipa, orientare spre client.

BENEFICII OFERITE

- salariu lunar atractiv + comision in functie de vanzari;
- contract pe termen lung, mediu de lucru modern, o echipa tanara si optimista, training-uri, diverse beneficii.

BENVENUTI este o retea nationala de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 19 magazine, in Bucuresti ( 3 ), Timisoara ( 2 ), Brasov, Cluj Napoca ( 2 ), Tirgu Mures, Pitesti (2), Satu Mare, Suceava, Baia Mare, Oradea (2), Rm Valcea, Ploiesti, si Sibiu. Prin gama larga de articole, precum si prin calitatea oferita, vizam segmentul de clienti cu venituri medii si peste. Odata cu extinderea la nivel national, dorim sa devenim liderii acestui segment.