VANZATOARE - MAGAZIN BAUTURI IN CLUJ NAPOCA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
- identifica nevoile de produse si ofera consultanta clientilor magazinului
-receptioneaza produsele pe baza documentelor de livrare
-pregateste marfa pt. expunere: etichetare,pret,etc.
-promoveaza si comercializeaza produsele expuse spre vanzare
-participa la realizarea target-ului lunar de vanzari
-participa la curatenia,inventarierea si expunerea produselor in magazin
-efectueaza verificari periodice ale stocului de produse
-raspunde de gestiunea magazinului
-incaseaza contravaloarea produselor acordand bon fiscal (factura)
-intocmeste rapoartele zilnice
-raspunde solicitarilor superiorilor

CERINTE

Esti o persoana
organizata,comunicativa,responsabila,amabila si ai cunostinte de operare a calculatorului?
Vrei sa lucrezi intr-un mediu placut si alaturi de o echipa de profesionisti ?
Vino sa faci parte din echipa noastra !

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
-salariu motivant alcatuit din salariu fix si comision din vanzari
-mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica
-training si instruire