Trainer soft skills / Consultant

Centru de Dezvoltare Manageriala

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vei dezvolta / adapta și livra programe de formare pentru clienții firmei
- Te vei documenta în permanență și îți vei îmbogăți bagajul de cunoștințe relevante pentru programele dezvoltate de firmă
- Vei putea formula propuneri de programe pentru nevoile identificate la clienții firmei
- Vei oferi suport în organizarea cursurilor
- Te vei putea implica în activitatea de identificare a potențialilor clienți

CERINTE

- Ai citit și se vede asta în capacitatea ta de exprimare și conceptualizare
- Ai excelente abilități de comunicare verbală și scrisă
- Ești orientat către rezultate
- Îți place să lucrezi în echipă
- Ai abilități dezvoltate de limba engleză
- Ai studii superioare profil tehnic sau economic
- Ești dispus la deplasări în țară
- Ai experiență de minim 3 ani într-o poziție similară

BENEFICII OFERITE

Vei lucra alături de o echipă de consultanți cu multă experianță în dezvoltarea și livrarea programelor de management dar și în lucrul cu cele mai mari companii din țară. Vei putea acționa în direcția dezvoltării personale și vei beneficia de coaching din partea unui consultant senior