Trainer Psihologie

SC INTERACTIV RO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile de training si propunerea unor sesiuni de instruire
- creeaza, sustin programe de pregatire si dezvoltare(metode de psihodiagnostic, evaluarea clinica a copilului)
- actualizeaza permanent materialele utilizate
- evalueaza programele de training
- colaboreaza cu departamentul de resurse umane si cu celelalte departamente pentru a identifica nevoile de training

CERINTE

- studii superioare, Facultatea de Psihologie
- cunostinte de operare PC
- limba engleza
- abilitati de comunicare interpersonala
- abilitati de prezentare
- atitudine pozitiva
- spirit organzatoric

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza la interviu

INTERACTIV RO CONSULT este o firma care ofera servicii de formare profesionala: cursuri autorizate CNFPA, training-uri, seminarii, workshop-uri, Consultanta pentru atragerea de finantari (ne)rambursabile (realizarea auditului de eligibilitate, conceperea si realizarea proiectelor), Consultanta pentru implementarea cu succes a proiectelor aprobate (asigurarea managementului de proiect, incluzand transferul de know-how), Alte servicii de consultanta pentru IMM-uri si administratia publica (strategii de dezvoltare locala, marketing, promovare).