TRAINER (Project-based)

AGORA Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sustinerea de traininguri de tip "soft skills" pentru clientii firmei
Pregătirea materialelor necesare bunei desfăşurări ale trainingului
Monitorizarea rezultatelor trainingului prin aplicarea de chestionare post-training
Asigurarea comunicării cu clienţii firmei despre toate aspectele legate de training

CERINTE

Min 2 ani experienta in sustinerea de traininguri in domeniul comunicare, vanzari, leadership, management etc
Capacitatea de a lucra independent
Studii superioare (avantaj master in Managament sau MRU)
Abilitati excelente de comunicare&relationare

BENEFICII OFERITE

Bonusuri motivante in functie de realizari
Program flexibil (poate fi desfasurat si ca activitate secundara)

AGORA Consulting are o experienţă de apr 10 ani în oferirea serviciilor de Resurse Umane pentru clienţi din ţară şi străinătate.
Misiunea firmei noastre constă în implementarea la nivelul firmelor cu potenţial de dezvoltare a noului concept economic bazat pe managementul competitiv si beneficiile sociale oferite de capitalul uman de cunostinte.
Pentru biroul nostru din Cluj, căutăm un trainer experimentat, care să aducă plusvaloare echipei noastre .