TRAINER - pentru sediul central

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Pregateste, organizeaza si sustine prezentarile, seminariile si sesiunile de instruire;
* Elaboreaza suporturile de curs necesare desfasurarii activitatii de instruire urmarind urmatoarele teme: curs de produse de asigurari; curs de tehnici de vanzari; curs de secretariat; etc
* Sustine programele de implementare a sistemelor de RU: recrutare si selectie, managementul performantei, etc
* Asista directorul de Resurse Umane in elaborarea si implementarea sistemelor, politicilor si procedurilor de RU
* Gestioneaza programul de e-learning pe zona arondata

CERINTE

* Studii superioare;
* Minimum 1 an experienta ca trainer;
* Experienta in asigurari constituie un avantaj;
* Excelente abilitati de comunicare si prezentare;
* Excelente abilitati de inter-relationare cu o mare diversitate de persoane;
* Orientare catre clientul intern;
* Foarte bune abilitati organizatorice;
* Cunostinte solide de limba engleza;
* Cunoasterea limbii franceze constituie un avantaj;
* Cunostinte bune de operare pe calculator (MS Office);
* Disponibilitate ridicata la deplasari.

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
- Cursuri de pregatire profesionala;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA