TRAINER pentru modulul ACHIZITII PUBLICE

Centrul Regional FormAtest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile de training si propune sesiuni de instruire
- realizeaza proiecte de buget pentru acestea
- creeaza, sustine programe de formare/perfectionare profesionala/manageriala
- actualizeaza permanent materialele utilizate
- evalueaza programele de training
- colaboreaza cu Consiliul de Conducere pentru a identifica nevoile de training

CERINTE

- studii superioare, preferabil in domeniul in care va sustine sesiunile de training;
- atestatul de formator (certificat CNFPA sau asimilat) constituie un avantaj
- cunostinte de operare PC
- abilitati de comunicare interpersonala
- abilitati de prezentare
- atitudine pozitiva
- spirit organzatoric
- permis auto categoria B (optional)

BENEFICII OFERITE

- onorariul se negociaza la interviu
- se acorda bonusuri pentru performanta

ONG, furnizor acreditat CNFPA pentru servicii de formare profesionala a adultilor