Trainer aplicatie medicala

INFO WORLD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatirea si sutinerea sesiunilor de training pentru utilizatori (personalul clientului)
Instalarea si verificare functionalitatii software-ului pe statiile de lucru
Realizarea configurarilor de program specificate
Asigurarea mentenantei la clienti
Intretinerea relatiilor de cooperare si colaborare cu persoanele de contact desemnate de catre fiecare client, precum si cu utilizatorii aplicatiilor softrare livrate de catre Info World

CERINTE

Cunostinte MS SQL (constituie avantaj)
Rezistenta la lucru sub presiune
Abilitati de comunicare
Spirit de echipa
Disponibilitate pentru deplasrea in tara
Permis auto categoria B
Experienta in lucrul in echipa
Capacitatea crescuta de analiza si sinteza, de a asimila cunostinte noi

BENEFICII OFERITE

Furnizor de solutii software integrate, leader IT in domeniul medical, Info World dispune in prezent de un colectiv numeros de tineri specialisti, dinamici si dedicati, cu ample cunostinte in domeniul tehnologiei informatiei si comunicatiilor - sisteme de operare, limbaje de programare, baze de date, administrare retele, internet - dar si in domeniul comercial, management, sisteme de calitate.

Info World este Gold Microsoft Partner si certificata ISO 9001