TRADUCATOR - pentru Sediul Central – pe perioada determinata

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Asigura traducerea documentelor de specialitate din domeniul asigurarilor si a documentelor cu caracter general;
* Intermediaza discutiile care se deruleaza intre reprezentantii companiei si colaboratorii straini, in cadrul proiectelor active.

CERINTE

* Studii superioare filologice;
* Cunostinte de limba franceza si limba engleza la nivel avansat;
* Foarte bune cunostinte de operare PC (MS Office);
* Experienta in domeniul traducerilor constituie avantaj;
* Excelente abilitati de comunicare si relationare cu o mare diversitate de oameni;
* Bune abilitati de organizare a activitatii proprii, a timpului si a documentelor;
* Capacitate ridicata de functionare eficace sub presiune si stres;
* Rigoare si atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

* Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

CV-urile vor fi tratate confidential si se vor transmite, insotite de o Scrisoare de intentie, in atentia Directiei Resurse Umane, la adresa de e-mail: resurse.umane@bta.ro sau la nr. fax 0364/816.503 (cu subiectul „Aplicatie pentru postul de traducator pentru sediul central").

Doar persoanele selectionate vor fi anuntate in vederea participarii la interviu.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA