Tinichigiu Auto

Sc Smart Hr Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini:
- Lucru productiv;
- Executie reparatii respectand standardele impuse de producator;
- Cunoasterea diverselor tipuri de caroserii;
- Oferirea unei solutii optime din punct de vedere tehnic, calitativ, economic si a sigurantei autovihiculului in circulatie;
- Sa lucreze cu foaia de tabla;
- Sa produca componente din tabla plane sau de anumite forme;
- Sa taie dupa tipare masuri si forme pe foaia de tabla.

CERINTE

Candidatul ideal:
- O persoana devotata si implicata in activitatea sa;
- Persoana dornica sa munceasca, serioasa;
- Preferabil experienta de minim 1 an pe un post similar;
- Nivel de studii: scoala profesionala sau deschidere pentru urmarea unei astfel de scoli, platita de catre companie;
- Dexteritate fizica si aptitudini pentru lucrul tehnic.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salar fix;
- Tichete de masa;
- Bonus cantitativ (o reflectare a activitatii lunare) + alte bonusuri suplimentare.

Bine ai venit! Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 15 ani servicii integrate de resurse umane. Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii? Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la andra@smart-hr.org sau la recrutare@smart-hr.org pentru a intra in baza de date. Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758 248 444 / +40 749 055 025 sau te asteptam pe www.smart-hr.org.