Tester ASP.NET la Comknow SRL

Comknow SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Comknow SRL, cu sediul in Cluj Napoca, furnizoare de IT pentru clienti in Olanda si Belgia, cauta testeri cu experienta.

CERINTE

• 1 an experienta in testare
• cunoasterea metodologiilor de testare
• cunostiinte despre procesul de dezvoltare si ciclul de viata a unei aplicatii
• cunostiinte de baza in programare (OOP, HTML, CSS, JS)
• perseveranta si atentie la detalii
• cunostiinte avansate de limba engleza (scris, vorbit)

Responsabilitati:
• Testarea unei game largi de aplicatii web si mobile atat vizual cat si functional
• bug-tracking
• creeare test script-uri
• elaborarea documentatiei procesului de testare
• testare manuala si automata
• comunicarea cu dezvoltatorii in vederea imbunatatirii aplicatiilor

BENEFICII OFERITE

• lucru intr-o echipa tanara si dinamica
• posibilitatea de a calatorii in strainatate
• salariu motivant

Comknow SRL, cu sediul in Cluj Napoca, furnizoare de IT pentru clienti in Olanda si Belgia