Termek manager

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Feladatok:
-irányítani, fejleszteni, motiválni az értékesítésben résztvevő munkatársakat
-a kiemelt ügyfelekkel  való  kereskedelmi kapcsolat kialakítása és fenntartása
-az árlisták elkészítése, azok folyamatos frissítése, az üzletkötők árlistákkal történő folyamatos ellátása
-a megrendelt áru beérkeztetésének megszervezése, fuvarozási ajánlatok bekérése, a szállítási költségek optimalizálása
-a cég raktárának kezelése

CERINTE

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Műszaki és kereskedelmi ismeretek
Min. 2 éves szakmai tapasztalat vezetői pozicióban
Román, angol nyelvismeret
Számitógép kezelés
Kompetenciák: vezetői képességek, kiválló kommunikációs képesség, feladat orientáltság, pobléma megoldó képesség

STARJOBS - Solutii optime in domeniul resurselor umane Oferim servicii complete resurse umane:
Munca prin agent de munca temporara - Leasing de personal Inchiriere de personal
Recrutare si selectie
Head hunting
Salarizare
Training
Teste psihologice
Fisa postului
Consultanta de legislatie a muncii
Distributie materiale publicitare