Tehnolog (Specialist) proiectare produse tipografice

Delroti Muller SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza fisele tehnologice pentru produsele tipografice, in functie de informatiile din comanda/cererea de oferta venita de la departamentul vanzari.
- Realizeaza calculatia de pret pe fiecare comanda/cerere de oferta si o transmite inapoi la vanzari.
- Efectueaza inregistrarile specifice departamentului.
- Colaboreaza cu celelalte departamente (vanzari, logistica, DTP) pentru pregatirea comenzii pentru productie, cu toate documentele necesare.
- Redacteaza necesarul de materiale si materii prime pentru comenzile venite de la vanzari si il transmite la aprovizionare.
- Se subordoneaza Managerului de Logistica/Productie.

CERINTE

- Studii tehnice
- Meticulozitate, rigurozitate, atentie la detalii
- Imagistica mintala dezvoltata
- Aptitudini matematice/numerice
- Cunostinte operare calculator (MS Office, Internet)
- Avantaj experienta in productia tipografica sau cunostinte de tehnologie poligrafica

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara.

DESCRIEREA FIRMEI

tipografie

www.delroti.ro