Tehnicieni productie placi ceramice

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manpower angajeaza pentru unul din clientii sai, lider pe piata in productia de placi ceramice tehnician productie cu cunostinte de mecanica.

Angajatul va presta activitatui specifice in activitatea de productie:
-Seteaza parametrii de functionare a echipamentelor deservite conform fisei tehnologice;
- Asigura buna functionare din punct de vedere mecanic a benzilor de glazurare;
-Asigura curatarea benzilor de glazurare, a echipamentelor aferente si a spatiului de lucru;
- Realizeaza operatii de reparatii si de mentenanta preventiva stabilite la nivel de operator, inlocuieste ghidajele uzate, curelele rupte, schimba cilindrii rotocolor si racletele, curata filtrele, schimba furtun aer comprimat.

CERINTE

Cerinte:
- cunostinte de mecanica- pot fi absolventi de studii medii in mecanica, electromecanica,
- persoane muncitoare si cu dorinta de a invata
- disponibilitatea de a lucra in ture

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet salarial motivant
- pachet de beneficii
- decontare linie de transport
- tichete de masa

DESCRIEREA FIRMEI

selectie si plasare forta de munca