Tehnician service si mentenanta sisteme de securitate

Total Security SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura testarea si instalarea echipamentelor, componentelor si sistemelor electronice;
-Asigura asistenta tehnica si rezolva problemele electrotehnice intampinate in timpul si dupa punerea in functiune a sistemelor;
- Executa lucrarile conform proiectelor, schitelor sau altor documente tehnice repartizate de catre superiorul ierarhic;
-Asigura buna functionare a sistemelor de securitate existente.

CERINTE

Studii tehnice;
Carnet de conducere cat. B(obligatoriu);
Experienta in domeniul instalarii sistemelor de securitate;
Certificat tehnician sisteme securitate - constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial format din: salariu+ tichete de masa
Posibilitatea dezvoltarii carierei si perfectionarii in domeniul tehnic (cursuri, training-uri, etc.);
Colectiv dinamic.

TOTAL SECURITY a apărut în 1996, ca o extensie a firmei DISCRESCO SYSTEM S.R.L. infiinţată în 1992, cu activitate în domeniul sistemelor tehnice de securitate. în scopul constituirii unei companii care să ofere servicii de pază şi protecţie într-un singur pachet şi sub marcă unică.