Tehnician service compresoare

Sandpex Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce face persoana potrivita?
1. Asigura interventii service de intretinere/reparare la compresoarele existente la sediul clientilor ;
2. Gestioneaza stocul de piese de schimb din masina de service;
3. Intocmeste protocolul de punere in functiune sau de interventie service in care sant evidentiate
toate detaliile privind functionarea si testarea compresorului la care s-a intervenit;
4. Face decontarea cheltuielilor aferente fiecarei deplasari ;
5. Completeaza foile de parcurs si ordinele de delegatie;

CERINTE

1. Experienta in domeniul intretinerii de utilaje -avantaj intretinere compresoare;
2. Absolvent minim bacalaureat - avantaj absolvent Studii Superioare Tehnice;
3. Domiciliul stabil in Cluj Napoca;
4. Obligatoriu carnet de conducere categoria B;
5. Disponibilitate la deplasari zilnice, avand in vedere ca activitatea presupune intretinerea/repararea de utilaje
la sediul clientilor din tara;
6. Disponibilitate la munca efectiva de reparatii si intretinere;

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
- Contract de munca
- Salariu fix + bonusuri in functie de realizari
- Bonuri de masa
- Masina de serviciu impreuna cu telefon
- Scule si echipamente necesare in derularea activitatii