TEHNICIAN RETELE VOCE / DATE - Cluj

Sistec - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pozare cablu curenti slabi (voce/date, antiincendiu, antiefractie, control acces, etc),
- strapungere pereti de beton,
- pozare jgheaburi metalice/PVC, tuburi PVC, conectorizare prize, conectorizare patch-paneluri,
- montare senzori efractie/incendiu, montare si conectare echipamente active,
- aprovizionare materiale.

CERINTE

Candidatul nostru ideal este:
- persoana tanara, motivata, responsabila;
- experienta minima in domeniu;
- cunostinte solide de cablare structurata, cablari curenti slabi;
- diploma de electrician constituie avantaj;
- disponibilitate la deplasari in Bucuresti si in imprejurimi;
- foarte bune abilitati practice;
- permis de conducere auto categoria B.

Daca va recunoasteti in profilul nostru, va asteptam aplicatia! Daca sunteti doritori de promovare si dezvoltare profesionala, va asteptam aplicatia!

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare a carierei;
- lucrul intr-o atmosfera competitiva;
- participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala.

Pe o piata dominata de companii multinationale, RTC Holding reprezinta unul din putinele grupuri comerciale mari in proprietate romaneasca, un holding cu mai mult de 65 de companii, lider pe zona de birotica-papetarie(Office Express), cargo-curierat(TCE) si retail produse media(Diverta).
Pentru RTC Holding, 2005 a insemnat aniversarea a 15 ani de activitate pe piata romaneascasi o strategie de expansiune puternica pe mai multe segmente de piata printr-o politica de achizitii spectaculoase: Grupul Best, Sistec, Simtech Datacom, ProCa si nu in ultimul rand distribuitorul de carte ProNoi.
Stadard Business asigura servicii pentru aparatura de birou: copiatoare, faxuri, imprimante, centrale telefonice, etc. Standard Business dispune de laboratoare proprii pentru reparatii, dispecerat, depozit, stocuri de piese de schimb si masini echipate cu kit service complet. Puncte de lucru sunt deschise in cele mai importantele orase ale tarii.
Sistec-SBsol isi propune sa ofere clientilor sai o gama completa de solutii informatice pentru afaceri si servicii la standarde inalte de calitate, asigurate de o echipa competenta si motivata.
In momentul de fata, prin serviciile si solutiile oferite, Sistec-SBsol acopera tot ce inseamna solutii si servicii IT.
Cu sediul in Bucuresti si un centru regional la Cluj, Sistec-SBsol are arie de acoperire nationala, prin filialele din principalele orase ale tarii.
Principalele parteneriate: Microsoft Gold Certified Partner, HP Prefferd Partner, SAP, IBM, abas Software Germania, CAS Software Germania, Infomatix Ungaria, Fujitsu Siemens, Delta, Planet, Molex, Supermicro.
(Pentru mai multe informatii: www.sbsol.ro)
Sistec - SBsol doreste sa aiba in echipa sa cei mai buni profesionisti. Vrei sa faci parte din echipa noastra? Vrei sa iti dezvolti cariera alaturi de profesionisti? Daca vrei sa incepi o cariera in cadrul unei companii in plina dezvoltare, APLICA ACUM!

Persoanele interesate pot trimite CV-ul prin e-mail la adresa stefana.labusca@hrconsultanta.ro