TEHNICIAN REPARATII DOZATOARE APA

S.C. TOTAL PACK WATER S.R.L. CLUJ-NAPOCA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea diagnozelor, reparatiilor si testarea post reparatie a produselor defecte sosite in service – (dozatoare de apa de tip water-cooler , carbo-cooler)
- gestionarea rapida a situatiilor aparute cu produsele defecte
- realizarea periodica a necesarului de piese, aparaturii si consumabilelor necesare efectuarii reparatiilor
- igienizarea dozatoarelor ;
- intretinerea dozatoarele in bune conditii tehnice si estetice;

CERINTE

- cunostiinte tehnice minime ;
- abilitati de a lucra cu aparate electrice (avantaj persoanele cu experienta in domeniul electronicii , a instalatiilor frigotehnice) ;
- seriozitate maxima si adaptabilitate pentru munca in echipa , abilitati de organizare;
- disponibilitate la program prelungit , capacitate de lucru in conditii de stres ;

BENEFICII OFERITE

- salariu foarte motivant;
- bonusuri pentru rezultate exceptionale;
- program flexibil ;
- carte de munca;

Firma se ocupa cu producerea , imbutelierea si comercializarea de apa de masa purificata "Smarald", in bidoane policarbonat cu capacitatea de 19 litri.