Tehnician Productie

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Operatiuni in productie: asamblare, mentenanta, alimentare
Responsabilitatea persoanei care va ocupa acest post va fi aceea de a asigura mentenanta pentru utilajele si echipamentele folosite in productie.

CERINTE

- Experienta intr-un mediu de productie
- Cunostinte tehnice - mentenanta si intretinere
- Persoana dinamica si analitica
- Abilitati de lucru in echipa
- Cunostinte de limba Engleza - nivel mediu

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul telecomunicatiilor.

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare. Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 8 orase, si reusind in 2005, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 2.500 de noi locuri de munca. Pentru a intra in baza de date a celui mai mare furnizor de servicii de HR din Romania, va rugam sa accesati site-ul www.adecco.ro si sa va depuneti CV-ul la noi.

Cluj-Napoca - Str. Iuliu Maniu, nr. 39
Tel: 0264/406 234
Fax: 0264/406 232
cluj@adecco.ro