TEHNICIAN MONTAJ - Cluj, Satu Mare

STANDARD BUSINESS - membru al RTC Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- montarea mobilierului la sediul clientilor, in baza comenzilor
- gestionarea documentelor din fluxul de montaj
- transportarea echipamente si acordarea de suport pentru contractele de service

CERINTE

Daca ai experienta de cel putin 1 an in montarea de mobilier, ai abilitati tehnice de montaj si abilitati service IT.
Ar fi un avantaj daca ai avea si permis auto si ai fi o persoana sociabila, comunicativa, flexibila dar responsabila.
Te asteptam!

BENEFICII OFERITE

Se asigura pachet salarial atractiv, oportunitatea de a activa intr-o companie dinamica si in extindere.

Standard Business asigura servicii pentru aparatura de birou: copiatoare, faxuri, imprimante, centrale telefonice, etc. deoarece dispune de laboratoare proprii pentru reparatii, dispecerat, depozit, stocuri de piese de schimb si masini echipate cu kit service complet.

Punctele de lucru sunt deschise in cele mai importante orase ale tarii.

Persoanele interesate isi pot depune candidatura, mentionand pozitia pentru care aplica,
si pe fax la 0269/220.083 sau pe email la stefana.labusca@hrconsultanta.ro.