Tehnician masini si utilaje - locatie Cluj Napoca

GEALAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ofera consultanta partenerilor in alegerea utilajelor de prelucrat PVC sistem Gealan
- pune in functiune utilajele, asigura sevice garantie si post-garantie
- asigura scolarizarea persoanelor desemnate de partener pentru prelucrarea sistemului PVC Gealan
- solutioneaza reclamatiile primite de la parteneri si de la clienti (beneficiarul final)

CERINTE

Candidatul trebuie sa locuiasca in Cluj Napoca
¿¿¿pregatire profesionala: studii medii sau superioare tehnice
- avantaj: experienta pe utilajele de prelucrare a tamplariei PVC, cunoastere automatizari- comenzi numerice
¿¿¿lingvistice : limba engleza (mediu)
¿¿¿experienta : minim 2 ani in pozitii de : electrician, frezor, electronist
cerinte speciale:- utilizare MS Office + MS Outlook
- competente pentru desen si grafica
- abilitati pedagogice

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- autoturism + telefon, laptop

Misiunea Gealan Romania este de a-si mentine in continuare pozitia de lider pe piata romaneasca in domeniul profilelor din PVC destinate ferestrelor si usilor si continuarea politicii de expansiune pe pietele externe in stransa legatura cu programele de dezvoltare ale firmei mame de a intari pozitia grupului german GEALAN Fenster Systeme la nivel european.