TEHNICIAN INJECTIE MASE PLASTICE

S.C. VERSAPAK ROMANIA S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea functionarii optime a masinilor, utilajelor si instrumentelor mecanice din departamentul de mase plastice;
- Repararea, intretinerea si verificarea periodica a masinilor si utilajelor ( masina de injectat, racitoare, imprimator, tonner-forta etc.);
- Reglarea electronica a matritelor si utilajelor;
- Schimbarea si montarea matritelor din departamentul de mase plastice, precum si deblocarea lor;
- Alimentarea matritelor cu materie prima si debavurarea produselor finite.

CERINTE

- Experienta relevanta de 3-5 ani in domeniul injectiei de mase plastice;
- Cunostinte - de operare si manipulare a masinilor de injectie;
- tehnice si mecanice in domeniul maselor plastice;
- Deprinderi si abilitati de reparare si intretinere masini si utilaje.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Mediu de lucru profesionist;
Asigurarea transportului in cazul in care e necesar.

Compania Versapak International are sediul in Marea Britanie și activează in domeniul ambalajelor pentru corespondență, al genților medicale, genților pentru bani, sacilor și plicurilor poștale, mobilierului pentru Mailroom, sigiliilor, etc., de peste 35 de ani.

Produsele Versapak sunt realizate din materiale textile, dar și din materiale plastice ușoare și foarte rezistente ceea ce le conferă o durată de utilizare de ordinul anilor.

Pentru mai multe informatii despre produsele noastre va invitam sa vizitati site-ul nostru http://www.versapak.ro/