TEHNICIAN in industria confectiilor

SC Guara SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunostinte in conceptia tiparelor;
- cunostinte in gradarea tiparelor si in alcatuirea incadrarilor;
- experienta in sistem computerizat ( dar si manual) de conceptie / corectie / gradare a tiparelor;
- cunostinte plotter

CERINTE

- abilitati de comunicare;
- capacitatea de a lucra in echipa;
- abilitati de a lucra pe calculator (conceptie/ corectie / gradarea computerizata a tiparelor);
- maturitate si profesionalism.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant (salariu stabilit in urma negocierii, tichete de masa, decontarea transportului, beneficii la achizitionarea produselor firmei);
- oportunitatea de a lucra intr-o companie aflata in plina ascensiune.

Guara este o companie aflata in plina ascensiune, care produce confectii imbracaminte pentru dame, in regim de unicate si serie mica. Societatea este o firma cu capital romanesc privat, care isi distribuie marfa prin intermediul propriei retele de magazine, amplasate in principalele centre comerciale din tara.