TEHNICIAN FRIGOTEHNIST

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-executarea lucrarilor de montaj, service si intretinere a instalatiilor si echipamentelor frigorifice
-efectuarea de interventii la instalatii de frig automatizate
-verificarea calitatii lucrarilor executate inainte de predarea acestora, astfel incat sa corespunda instructiunilor de montaj si intretinere;
-executarea corecta si in termen a sarcinilor primite

CERINTE

-cunoasterea tehnologiei in domeniul tehnicii frigului/ aer conditionat
-cunostinte in domeniul automatizarilor frigorifice
-cunostinte de baza in domeniul electric
-cunostinte tehnice de limba engleza
-buna capacitate decizionala
-permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-mediu de lucru competitiv

Smart Training, firma de consultanta in domeniul resurselor umane, asista FRIGOTEHNICA, importanta companie specializata in tehnica frigului industrial si comercial, aparuta pe piata romaneasca in 1949, in selectia pentru postul de TEHNICIAN FRIGOTEHNIST.