Tehnician automatist

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Diagnosticarea si repararea sistemelor si echipamentelor
- Efectuarea masuratorilor electrice / electronice de precizie
- Identificarea / localizarea defectiunii, testarea si calibrarea elementelor buclei de reglare automata
- Instalarea, repararea si inlocuirea senzorilor si traductoarelor
- Intretinerea si calibrarea sistemelor si echipamentelor electronice
- Lipirea / dezlipirea manuala
- Repararea si calibrarea elementelor de automatizare
- Repararea si calibrarea senzorilor si traductoarelor
- Repararea si calibrarea senzorilor si traductoarelor speciale

CERINTE

Minim 1 an experienta pe un post similar
Studii de specialitate
Atentia sporita, rezistenta la stress, respectarea regulilor interne ale companiei

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare