TEAM LEADER - Italian language skills

S.C.SYKES ENTERPRISES EASTERN EUROPE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supervizeaza si coordoneaza echipa de suport
Se asigura ca personalul are abilitatile, instruirea si uneltele necesare pentru buna desfasurare a muncii
Se asigura de satisfactia clientului final.

CERINTE

Experienta anterioara in coordonarea si supervizarea de echipe de lucru
Experienta in relatiile cu clientii
Excelente abilitati de management si comunicare
Abilitati de rezolvare de probleme
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
Cunoasterea limbii italiene la nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Oferim oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, intr-o echipa talentata si ambitioasa, oportunitati de instruire profesionala, de dezvoltare in cariera, provocari profesionale si pachet de beneficii atractiv.

SYKES is a global leader in providing outsourced customer management solutions and services. We serve mainly the leading Fortune 500 corporations. Worldwide we have over 32,000 employees.