Team Leader

Alexandru Baldasici agent de asigurare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :

- Dezvoltarea ariei de clienti
- Mentinerea bazei de clienti, la standarde calitative inalte
- Consultanta permanent - calitativa a clientilor si adaptarea serviciilor companiei ca solutii la cerintele acestora

DESCRIEREA COMPANIEI :

Concern francez, cel mai puternic brand din lume in domeniul asigurarilor si protectiei financiare, pentru al 4-lea an consecutiv, angajeaza consultanti profesionisti. doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL

Compania noastra solicita :

- Integritate
- Prezenta agreabila
- Atitudine de lider
- Spirit intreprinzator
- Sa fiti o persoana comunicativa cu reale capacitati de empatie si persuasiune
- Spirit de echipa si mentalitate de invingator
- Studii minime : bacalaureat/ studii superioare

Domiciliul in : Cluj-Napoca, Turda, Gherla, Dej, Huedin

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite:

- Pregatire profesionala permanenta pe posturi specializate in consultanta :
MENTOR, SPECIALIST, PROFESIONIST, ASOCIAT
- Contract pe durata nedeterminata
- Venituri peste media nationala ( exceptionale pentru performeri ) = fix + comisioane ( in raport cu rezultatele )
- Acces la card de sanatate (in sistemul de sanatate privat ) pentru performeri
- Recunoastere profesionala permanenta ( premii, incentiv, etc). Bonusuri pentru performanta si calitate
- Cariera intr-un domeniu deschis comunicarii si evolutiei profesionale in cadrul unei companii premium

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de asigurari