SUPERVIZOR ZONA VANZARI mobil pentru toata tara

SC PLUS DISCOUNT ROMANIA SCS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Doriti sa pasiti in viitor impreuna cu noi in functia de Supervizor Regional de Vanzari?
Ocupand acest post veti fi manager unui sector format din 4-5 magazine, in locatii diferite din tara. Dumneavoastra veti decide in legatura cu ocuparea locurilor de munca in acest sector si totoadata veti fi raspunzator pentru evolutia cifrei de afaceri si a costurilor.
In cazul in care nu aveti experienta in domeniul comercial sau sunteti proaspat absolvent in cautarea unei noi provocari veti avea posibilitatea de a urma un curs de pregatire.

CERINTE

- studii economice incheiate, respectiv experienta intr-o functie de conducere
- gandire analitica si usurinta in luarea deciziilor
- atitudine de leader
- indemanare in comunicarea cu oamenii
- mobilitate, flexibilitate
- angajament, rezistenta
- cunostinte temeinice de limba germana(engleza prezinta avantaj)
- disponibilitate pentru deplasari in toata tara si de lunga durata.

Suntem o retea de magazine de tip discount ce apartine concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial, avand in Europa nu mai putin de 3600 magazine si 37.500 salariati.
Aplica acum pentru pozitia de Supervizor Zona si te poti alatura echipei Micilor Preturi.