Superbet angajeaza operatori pariuri sportive

Superbet Betting & Gaming SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vino să lucrezi alături de noi într-o companie stabilă și profitabilă!

Industria cu cea mai mare creștere în acest moment îți poate oferi un serviciu pe viață!

Sute de tineri au primit din partea noastră șansa primului loc de muncă!

Azi, suntem peste 2000 de colegi în Echipa Superbet!

Vrem să te cunoaștem !

Aplica acum pe jobs@superbet.ro sau depune CV-ul tau in orice agentie Superbet din Cluj-Napoca!

CERINTE

-studii medii
-cunostinte operare pc
-amabilitate
-atitudine orientata spre client
-spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

-tichete de masa
-bonusuri
-asigurare privata de sanatate
-training gratuit

Suntem câștigătorii celui mai important premiu din industria de Betting & Gaming din Europa Centrală și de Est: Best Overall Sports Betting Operator 2017.

Fondată în 2009, Superbet a devenit liderul pieței retail în domeniul betting & gaming din România. În 2016, cifra de afaceri a companiei noastre a crescut de peste 6 ori.

Rețeaua noastră a atins în august 2017 o bornă istorică: am deschis agenția cu numărul 600! Le oferim Superpariorilor o rețea cu acoperire națională. În fiecare zi, în agențiile noastre ei își pot transforma în câștig pasiunea pentru sport și jocuri.