Store Manager - Cluj-Napoca

Klausenburg Cafe

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si conducerea activitatii zilnice de bar / managementul performantei;
- Alegerea sistemului de gestiune, supravegherea si cunoasterea lui;
- Negocieri cu distribuitorii, relationare permanenta cu acestia;
- Selectarea atenta a personalului, pregatirea si supravegherea lui;
- Elaborarea fisei postului pentru barman/ospatar, impunerea normelor de conduita la locul de munca pentru toti angajatii;
- Prepararea, memorarea si cunoasterea amanuntita a meniului;
- Intretinerea activitatilor de PR (facebook, ymess, sms, mail);
- Inventare si verificari periodice ale stocului;
- Colaborare permanenta cu board-ul actionarial;
- Supravegherea si mentinerea calitatii serviciilor si produselor oferite.

CERINTE

- Experienta relevanta pe post similar in unitati de tip F&B, localuri de alimentatie publica de tip bar-cafenea-cofetarie.
- Persoana corecta, fara obligatii, cu simtul raspunderii, principiala si dedicata.
- Disponibilitatea muncii imediate, precum si in zilele de weekend (program redus).

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra include un pachet salarial motivant, pachet birotic complet, asigurarea si respectarea statutului managerial al persoanei, mediu elegant si profesionist de munca, posibilitati de crestere continua a beneficiilor materiale in functie de rezultate.

Staif austriac pe Strasse. Cafenea si cofetarie intr-o locatie de exceptie in centrul Clujului. Stil clasic si rafinament imperial austriac la standarde de elita.