Stagiu de practica in departamentul de IT

SC EDIL CASA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul ofera oportunitati in cariera pentru cei care doresc sa lucreze in IT insa nu au suficineta experienta.
Candidatul selectat va asista la proiectele departamentului de IT si va realiza activitati de mentenanta SOFT, totodata va participa la campanii de promovare online

CERINTE

Pasiune pentru calculatoare
Studii de specialitate in curs

BENEFICII OFERITE

Participare la un proiect de mare anvergura
Posibilitatea de a implementa cunostintele acumulate la facultate si in cadrul programului de instruire

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 13 ani de experienta in domeniu.
In prezent EDIL functioneaza prin mai multe divizii de vanzari pe diferite puncte de lucru, asigurand astfel cea mai buna acoperire a pietei imobiliare.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovand calitatea, munca in echipa si puterea de a invinge!