STAGIU PRACTICA

SC FSPGLORAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea noastra (www.fspglobal.com ) ofera studentilor si elevilor posibilitatea de a efectua stagii de practica timp de 3 - 8 saptamani.
Stagiul de practica se va efectua la sediu firmei, in Cluj-Napoca, unul dintre cele mai importante orase din Transilvania. Pentru stagiu, isi pot depune canditatura tinerii care sunt cetateni ai UE sau din Moldova, Albania sau Ucraina.

CERINTE

Candidatul ideal este de origine romana, care efectueaza studii in Italia si vorbeste fluent italiana si engleza . Vor fi luate in considerare si CV-urile cetatenilor care nu sunt de origine romana cu conditia sa fie cetateni ai UE, Moldova, Albania sau Ucraina, si sa aiba cunostinte avansate de limba italiana si engleza.

Web site : www.fspglobal.com

BENEFICII OFERITE

STAGIU DE LA 3 LA 8 SAPTAMANI IN CLUJ NAPOCA, UN ORAS FRUMOS PENTRU STUDENTI

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.