Specialist Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea activitatii:
- consiliere clienti in vederea incheierii contractelor de creditare (munca de teren)
- prospectare, abordare, prezentare si incheierea formalitatilor (acte)
- raportare zilnica si saptamanala
- participare la training-uri, conferinte vanzari
- numar sustinut de intalniri zilnice (persoane juridice & fizice)
- program ultra flexibil
- target tangibil

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- cunostinte operare PC (Word, Excel, email, IE etc.)
- experienta in vanzari de servicii poate fi un avantaj (aisgurari viata sau bunuri, telefonie, servicii financiare, FMCG, auto etc.) dar nu este obligatorie
- avantaj - masina proprie (nu este obligatoriu)
- tinuta business, prezenta agreabila
- atitudine si spirit de invingator, orientare catre client, seriozitate si eficienta

BENEFICII OFERITE

- sistem de salarizare complex, alcatuit din parte fixa si comision GENEROS
- training-uri de produs (periodic si permanant), vanzari, time management, leadership si coaching intern dar si extern
- birou modern, PC, telefon la dispozitie nelimitat, sala intalniri
- posibilitate de cariera in sistem, pe parte de vanzari sau management
- sistem de bonus-uri de performanta permanente, periodic
- concursuri la nivel de echipa, regiune, national cu premii constand in bani, excursii, obiecte
- posibilitate de creditare interna, conditii specifice
- participarea gratuita la actiunile bancii, desfasurate in diferite locatii