SPECIALIST RESURSE UMANE

SC EDIL CASA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evalueaza permanent nevoile de recrutare, stabileste strategia si metodele de recrutare si selectie potrivite fiecarui post
Elaboareaza si implementeaza procedurile de recrutare si selectei de personal
Gestioneaza baza de date cu candidati, identifica si atrage oameni valorosi
Gestioneaza procesul de diagnoza organizationala si de evaluare a resurselor umane
Elaboreaza si optimizeaza fisele de post
Concepe si implementeaza strategia de dezvoltare organizationala si a resurselor umane din cadrul companiei
Efectueaza analiza nevoilor de instruire
Concepe si gestioneaza planurile anuale de instruire si planurile individuale de dezvoltare
Coordoneaza si sustine integrarea organizationala a noilor angajati
Elaboreaza si livreaza programe de training si team-building
Monitorizeaza si evalueaza impactul programelor de dezvoltare organizationala si a resurselor umane
Gestioneaza relatiile cu consultantii si furnizorii externi de training

CERINTE

Absolvent studii superioare
Abilitati de comunicare, negociere, relationare, putere de convingere
Capacitate de analiza si decizie
Spirit intreprinzator, flexibilitate
Persoana agreabila, dinamica, spontana ,motivata

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 13 ani de experienta ?n domeniu.
In prezent EDIL functioneaza prin mai multe divizii de vanzari pe diferite puncte de lucru, asigurand astfel cea mai buna acoperire a pietei imobiliare.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovand calitatea, munca in echipa si puterea de a invinge!