Specialist Resurse Umane

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asista Directorul de Resurse Umane in implementarea de sisteme si politici de resurse umane si raspunde de administrarea unor functiuni de resurse umane cum sunt recrutarea, evaluarea performantei, politici de personal.

CERINTE

- Studii universitare (studiile de psihologie constituie un avantaj); training sau studii post universitare in domeniul Resurselor Umane constituie un avantaj puternic.
- Minimum 1 an experienta directa in elaborarea si administrarea de politici, proceduri si sisteme de resurse umane (in mod special managementul performantei, recrutare si compensatii & beneficii). Experienta ca trainer constituie un avantaj.
- Persoana orientata spre rezultate cu excelente abilitati analitice, de luare a deciziilor si de conducere a schimbarii
- Capacitate de a lucra in echipa si de a inter-relationa eficient cu toate nivelele organizationale
- Excelente abilitati interpersonale, de comunicare si prezentare
- Bune abilitati de lucru pe computer in Microsoft Word, Excel, Power Point. Cunostinte in lucrul cu baze de date constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a invata si cladi o cariera in domeniul resurselor umane;
- Lucrul intr-o echipa de profesionisti.

BT ASIGURARI este companie membra a Grupului Financiar Banca Transilvania.