SPECIALIST RESURSE UMANE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza baza de date a angajatilor, in format electronic si scriptic;
- Deruleaza activitatile specifice salarizarii: verificarea pontajelor, calculul drepturilor salariale si al altor beneficii;
- Participa la procesele de recrutare, selectie si orientare a noilor angajati;
- Elaboreaza documente si rapoarte specifice activitatii de resurse umane;
- Asigura respectarea politicilor si a procedurilor de resurse umane stabilite la nivel de grup si contribuie in mod direct la implementarea noilor proiecte elaborate de Directorul National Resurse Umane;
- Identifica si propune masuri de optimizare a activitatii de resurse umane din fililala;
- Participa trimestrial la programele de evaluare a performantelor profesionale si la sesiunile de instruire.

CERINTE

- Studii superioare finalizate(in domeniul Psihologie, Sociologie constituie avantaj)
- Cunostinte temeinice de legislatia muncii si salarizare;
- Operare program CIEL Salarii;
- Operare PC (Word, Excel, Access, Power Point);
- Abilitate de gestionare a datelor ;
- Rezistenta la stres;
- Usurinta, claritate si coerenta in exprimare;
- Initiativa, spirit practic;
- Domiciliul stabil in Cluj-Napoca;
- Disponiilitate imediata pentru angajare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Cursuri de formare profesionala;
- Bonusuri periodice in functie de performantele realizate;
- Laptop