SPECIALIST PIELARIE

SMART TRAINING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contribuie la dezvoltarea unor noi modele de incaltaminte
- stabilirea necesarului de marfa si colaborarea cu diversi furnizori in vederea achizitiei materialelor necesare
- verificarea masurii in care materialele si accesoriile comandate respecta cerintele de calitate impuse
- verificarea conditiilor de depozitare a materialelor la fabrici
- urmarirea efectuarii mostrelor in conditiile de calitate impuse de catre clienti
- urmarirea bunei desfasurari a productiei pentru ca produsele sa corespunda criteriilor impuse de catre clienti
- urmarirea livrarii marfii
- urmarirea "efectului post comanda" impreuna cu clientul

CERINTE

- studii superioare; specializarea Textile/Pielarie constituie avantaj
- experienta intr - o fabrica producatoare de articole din piele
- cunostinte despre piei si produse din piele
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat
- permis de conducere cat. B
- dinamism, disponibilitate la calatorii

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

Smart Training, firma de consultanta resurse umane din Cluj - Napoca, asista LC WELTING MARKETING ROMANIA, agentie de cumparare, supraveghere a productiei si intermediere in comert exterior, reprezentanta a unora dintre cei mai mari retaileri din Statele Unite si din lume, in selectia pentru postul de: SPECIALIST PIELARIE