SPECIALIST MARKETING

EDIL CASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaborarea strategiei de marketing
- pregatirea planului de marketing pentru produsele existente si pentru lansarile viitoare
- pregatirea materialelor promotionale ale firmei
- activitati de reclama, publicitate ,expozitionale
- realizarea studiilor de piata si analiza concurentei
- identificarea si analiza oportunitatilor de piata
- planificarea bugetului pentru activitatea de marketing
- largirea portofoliului de clienti si colaboratori ai companiei

CERINTE

-studii superioare economice
-experienta in domeniu (constituie un avantaj)
-abilitati de comunicare, negociere,munca in echipa
-cunoasterea unei limbi de circulatie internationala
-creativitate,flexibilitate,adaptabilitate,dinamism
-abilitati de operare PC, Excell ,Corel Draw, Power Point,Outlook

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant
-posibilitate de integrare intr-o echipa tanara si dinamica
-conditii de munca moderne

EDIL este o firma specializata in tranzactii imobiliare, cu experienta de 14 ani in domeniu, fiind una din primele agentii clujene. Ofera o gama larga de servicii imobiliare cuprinse in pachete distincte de servicii: edil clasic, edil business si edil prestige. De curand a deschis un punct de lucru in Bucuresti incercand astfel sa se acopere o piata cat mai larga pentru a se oferi clientilor o oferta cat mai bogata si solutia celor mai profitabile plasamente pe piata imobiliara nationala.