SPECIALIST MARKETING

Clipart Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
- elaborarea strategiilor de marketing, a programelor de marketing, respectiv obiective, strategii, tactici şi bugete corespunzătoare; coordonarea şi controlul îndeplinirii acestora
- atribuţii operaţionale, de execuţie în domeniul politicilor de produs, preţ, plasare (distribuţie), promovare
- promovarea imaginii si a serviciilor firmei
- crearea si dezvoltarea portofoliului propriu de clienti

CERINTE

Candidatul vizat detine:
- abilitati de comunicare orala si in scris
- initiativa
- capacitati de planificare, organizare si coordonare
- experienta relevanta in domeniul marketing (preferabil in domeniul publicitatii)

O echipa de profesionisti cu reprezentanti in Cluj si Bucuresti.
O publicitate mai mult decat calitativa ¿ creativa!
Un design care vorbeste de la sine.
Un efect concludent.

Toate acestea se gasesc la ClipArt ¿ agentia de publicitate care citeste ¿ si implineste ¿ dorintele Clientului¿ si nu numai.

Potentialii colegi vor fi alesi in functie de:
- gradul de experienta in domeniul publicitar si/sau marketing
- spiritul de initiativa
- capacitatea de adaptare
- receptivitatea la idei inedite
- abilitatea de a lucra cu oameni din cei mai diversi ca tipologie psihologica
- cunoasterea cel putin a unei limbi de circulatie internationala

si vor beneficia de:
- un pachet salarial motivant
- apartenenta la o echipa dinamica, profesionista si entuziasta
- o atmosfera de lucru de nota 10
- posibilitatea construirii si consolidarii unei cariere in domeniu