SPECIALIST MARKETING

EDIL CASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaborarea strategiei de marketing

- pregatirea planului de marketing pentru produsele existente si pentru lansarile viitoare

- pregatirea materialelor promotionale ale firmei

- activitati de reclama, publicitate ,expozitionale

- realizarea studiilor de piata si analiza concurentei

- identificarea si analiza oportunitatilor de piata

- planificarea bugetului pentru activitatea de marketing

- largirea portofoliului de clienti si colaboratori ai companiei

CERINTE

- studii superioare economice

- experienta in domeniu (constituie un avantaj)

- abilitati de comunicare, negociere,munca in echipa

- cunoasterea unei limbi de circulatie internationala

- creativitate,flexibilitate,adaptabilitate,dinamism

- abilitati de operare PC, Excell ,Corel Draw, Power Point,Outlook

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

- posibilitate de integrare intr-o echipa tanara si dinamica

- conditii de munca moderne

Firma specializata in tranzactii imobiliare, una din primele agentii clujene, cu o experienta de 14 ani in domeniu, existam pentru a investi si construi valori.