Specialist IT Software

SMART TRAINING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Smart Training asista una dintre cele mai renumite firme de software din Transilvania in procesul de recrutare si selectie de specialisti IT Software. Pentru mai multe detalii accesati:

www.smart-training.ro/posturi.php

CERINTE

- cunostinte in domeniul IT software
- studii superioare in domeniul informatic
- cunostinte avansate de limba germana (criteriu obligatoriu)
- cunostinte avansate de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra pentru clienti importanti de pe piata germana
- implicarea in proiecte mari si de lunga durata
- traininguri specifice de specialitate
- mediu de lucru placut, conditii fizice optime de desfasurare a muncii, dotari tehnice de ultima generatie

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii:
- recrutarea si selectia de personal
- evaluarea performantelor profesionale
- training

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii!

CLUJ-NAPOCA
Adresa: str. C-tin Brancusi, 2/9
Mobil: +40 755 022 872
Telefon/Fax: +40 264 450 608