Specialist GIS

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Forum Consult asista compania Schubert&Franzke (www.schubert-franzke.ro) in vederea ocuparii postului Specialist GIS.

Responsabilitati:
- realizarea proiectelor pe care firma le are in desfasurare in domeniul GIS;

CERINTE

- studii de specialitate in domeniu (masterat in GIS prezinta avantaj);
- cunostinte foarte bune de cartografie, cunostinte ESRI, baza de date MySQL;
- experienta pe un post similar (minim 1 an);
- cunostinte avansate de limba engleza (limba germana prezinta avantaj);

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- training-uri de specializare in Austria;
- oportunitati de promovare in cadrul companiei.

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.
Pentru informatii ne puteti contacta la adresa de e-mail office@forumconsult.ro