SPECIALIST COMPARTIMENT APROVIZIONARE

SC ECKERLE ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati generale de aprovizionare si achizitie.
- Formarea portofoliului si negocierea cu furnizorii.
- Evaluarea preturilor ofertate si intocmirea rapoartelor.

CERINTE

- Studii universitare tehnice. Avantaj automatizari.
- Experienta privind achizitiile unei intreprinderi industriale constituie avantaj.
- Cunostinte MS Office (Word / Excel / Outlook).
- Cunoasterea limbii germane sau engleze.
- Capacitate de impunere si creativitate.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.
- Conditii de desfasurare a activitatii intr-un mediu occidental.
- Pregatire profesionala in Germania, Ungaria

DESCRIEREA FIRMEI

Grupul Eckerle ¿ Intotdeauna o solutie.

În calitate de companie internationala dinamica, colaboram cu succes cu mari producatori din industria automobilelor.

Avand 2000 de angajati pe diverse domenii de activitate, datorita acestei structuri organizatorice bine definite, suntem flexibili si orientati spre piata prin metode moderne.

Calitatea deosebita, atentia acordata angajatilor si inovarea permanenta sunt de decenii obiective ale companiei noastre continuu imbunatatite.

In domeniul automatizarilor promovam in Romania produsele liderilor mondiali Bosch Rexroth (tehnica asamblarii) si Schmidt Technology (sisteme de presa).