Soferi Internationali cu limba engleza(Transport frigorific)

T&S Selectie de Personal SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- asigurarea transportului marfii in conditii optime
- livrarea comenzilor conform programului de distributie

CERINTE

- experienta minima pe transport marfuri international 5 ani
- permis categoria C+E
- cunoasterea precisa a regulamentului privind circulatia pe drumurile internationale
- punctualitate si corectitudine
- aptitudini de comunicare in limba engleza
- atestat transport marfa si card digital tahografic
- obligatoriu cunostinte medii-avansate de limba engleza conversational
- alte cunostinte lingvistice ,lb germana/italiana- avantaj

BENEFICII OFERITE

-Carte munca+ salariu motivant+bonuri de masa+diurne

T&S Group este o agentie specializata in servicii de recrutare si selectie de personal, atat pe plan national cat si international. Compania isi desfasoara activitatea avand sediul principal in Olanda, si birouri operationale in Romania si Polonia.
T&S Group are o experienta de peste 12 ani, reusind sa acumuleze un portofoliu vast de clienti.