Soferi Camion

CANRO INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

activitatea firmei:
- transport marf¿ intern ¿i interna¿ional
scurt¿ descriere a domeniului de activitate: societatea efectueaz¿ transporturi externe în toate ¿¿rile din europa, transporturi interne ¿i distribu¿ie de marf¿

locul desfa¿ur¿rii activit¿¿ii:
- curse externe ¿i interne – variaz¿ în func¿ie de ¿ara de destina¿ie

perioada angaj¿rii:
- perioad¿ determinat¿ de 6 luni care se prelunge¿te automat pe perioada nedeterminat¿ daca corespundeti

programul de lucru:variaz¿ conform AETR

CERINTE

Calific¿ri ¿i studii necesare:
- Permis categoria C+E
- Certificat de competenta profesionala
- Domiciliu in Cluj Napoca
- Experien¿a necesar¿ (tipul, durata): 1 AN
- Constituie avantaj: ADR

Documentele necesare pentru interviu:
- Permis de conducere,
- Pa¿aport,
- Buletin de identitate.

BENEFICII OFERITE

salariul net oferit: 10 eur/100km extern, 7 eur/100km intern, (1200-1600 euro)
(din 2008 10 eur/100km extern ¿i intern).
salariul de baz¿: minim pe economie + 5%
salariul in perioada de prob¿: curse de scolarizare (1-2 curse): 100euro/curs¿. primele 2-3 curse – 5 eur/100 km intern, 8 eur/100 km extern.

S.C. CANRO INTERNATIONAL S.R.L. este o societate infiintata in 2005, avand ca obiect principal de activitate - CONSULTANTA IN MEDIEREA MUNCII.