Sofer Transport Valori - Cluj-Napoca

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul bancar.
Responsabilitati:
- Asigurarea transportului valoilor in conditii depline de siguranta rutiera;
- Participarea in mod activ la incarcarea/ descarcarea valorilor;
- Intocmirea rapoartelor cu privire la comportamentul tehnic al autovehiculului, evenimente rutiere, defectiuni aparute, accidente produse sau probleme ivite in procesul de transport valori;
- Responsabil de intocmirea/ completarea zilnica a foii de parcurs;
- Pastrarea in conditii corespunzatoare a documentelor autovehiculului.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta pe un post similar de minim 2 ani;
- Permis de conducere categoriile B si C;
- Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Atentie distributiva si viteza de reactie.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.