SOFER TIR cu domiciliul in Cluj Napoca

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- permis de conducere B,C,E
- atestat profesional de transport marfa
- analize medicale si psihologice valabile
- experienta pe masina de minim 20 tone, cel putin 5 ani
- referinte bune de la locurile de munca anterioare
- persoane stabile dinpunctul de vedere al locului muncii

BENEFICII OFERITE

- salariu fix : 500 – 1000 Ron net
- 100 ron pentru incadrare in consum
- 100 ron pentru intretinere masina
- 100 ron pentru minim 5000 de km
- 100 ron pentru indeplinirea cumulativa a tuturor conditiilor
- 1,4 ron/km
- Medie de km/ luna – 10.000 km
- Masini noi – Mercedes
- Bonuri de masa
- Telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Companie acreditata care ofera urmatoarele servicii:
Recrutare si selectie de personal, la nivel national:
- oferim solutii complete de personal, specialisti in finante, contabilitate, banci, marketing si vanzari, domeniul juridic, resurse umane, precum si in productie, aprovizionare, sectorul public, constructii, servicii financiare si asigurari;
Consultanta in domeniul legislatiei muncii;
Elaborare fisa postului:
- in varianta standard (pentru fiecare pozitie in parte);
- in varianta personalizata (in functie de obiectul de activitate al organizatiei);

Training:
- management-ul timpului;
- abilitati de comunicare;
- tehnici de vanzari si negociere;
- strategii, tehnici si tactici avansate in negociere;

Pentru detalii:
www.publiceuroconsulting.ro
tel: 0745676278
www.yourjobs.ro