SOFER TIR cu domiciliul in Cluj Napoca

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- permis de conducere B,C,E
- atestat profesional de transport marfa
- analize medicale si psihologice valabile
- experienta pe masina de minim 20 tone, cel putin 5 ani
- referinte bune de la locurile de munca anterioare
- persoane stabile dinpunctul de vedere al locului muncii

BENEFICII OFERITE

- salariu fix : 500 – 1000 Ron net
- 100 ron pentru incadrare in consum
- 100 ron pentru intretinere masina
- 100 ron pentru minim 5000 de km
- 100 ron pentru indeplinirea cumulativa a tuturor conditiilor
- 1,8 ron/km
- Medie de km/ luna – 10.000 km
- Masini noi – Mercedes
- Bonuri de masa
- Telefon de serviciu

Agentie de recrutare personal din Oradea, selecteaza SEF TIR / CLUJpentru clientul sau care este una dintre cele mai mari companii din Romania care are ca obiect de activitate distributia de materiale de constructii si amenajari interioare si exterioare.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la tel:0745.676.278 .

www.yourjobs.ro